Konsept

Yeni bir yaşama merhaba...

Modern hayatın karmaşasında nelerden vazgeçiyoruz bir düşünsenize... Kaybolan dostluklar, sevdiklerimizle zaman geçirmeye bile izin vermeyen koşturmaca, trafikte geçirilen saatler, çoğu zaman sağlığımızı ihmal ettiğimiz günler ve daima sevdiğimiz herşeyi ertelemek… Bu kentten ayrılamıyoruz, çünkü ticaretin kalbi burada atıyor. Yatırımlar bu şehirde anlamlı hale geliyor. Tüm eksilerinin yanı sıra sağlık, eğitim, ticaret herşey İstanbul’da şekilleniyor.

Bir projeden ne beklersin?

Tasarladığımız proje öyle bir proje olmalıydı ki; Şehrin kaosundan uzak ama şehrin tüm olanaklarına yakın. Evimden çok uzaklaşmadan alışverişimi yapabilmeliyim. Dostlarla bir fincan kahve içebilmeli, sporumu yapabilmeli hatta sinemaya gidebilmeliyim. İstediğim anda ulaşabilmeliyim Bağdat Caddesi’nden Kadıköy’e Ataşehir’den Çamlıca’ya ve Boğaz'a. Sonra istediğim anda müşterilerimi, iş arkadaşlarımı toplantıya davet edebilmeliyim, devamında da harika bir yemek yiyebilmeliyim. Bahçede yürüyüş yapmak, terasta dinlenmek ya da havuz başında güneşlenmek te istiyorum. Ve akşam olup evime çekildiğimde, yuvamın tüm huzurunu içimde hissedebilmeliyim...

Prestijli bir ofis...

Öğleden sonra bir toplantınız var ve aceleniz yok, niye olsun ki, ofisinize bir asansör kadar yakınsınız... Emporia İstanbul dört blok, tamamı residence ve home & office olarak kurgulandı. Prestijli bir ofise ihtiyacınız varsa Emporia İstanbul tam aradığınız gibi.

Huzurlu bir ev...

İş toplantılarınızı keyifli hale getiren ofisinizde, stresten uzakta ve bu sayede de daha verimli zaman geçireceğiniz ofisiniz yanı başınızda. İş merkezlerine ve ana ulaşım yollarına çok yakın konumu ile bir evden ve ofisten beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak.

Güzel insanların buluşma noktası...

Emproia kafeleri ise sadece dostluk ve sevgiye eşlik edebilecek güzel bir atmosfer oluşturur... Bir fincan kahve, bir bardak çay ya da sıcak bir kurabiye... Aslında sadece nerede içtiğin değil kiminle içtiğin önemlidir. Bu sayede insan kendi dünyasında kendi gibi düşünen ve yaşayan insanlarla sosyalleşir. Emporia İstanbul kafeleri Dünya’nın en geniş müzik arşivleri, taş plak eserlerinden günümüz tekno müziğine kadar geniş bir yelpazeyi en gelişmiş ses sistemlerini kullanarak hizmetinize sunuyor. Sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz bilardo, langırt, dart ve satranç gibi oyun alanlarımızda da günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz keyifli mekanlar sizleri bekliyor. Dostlarla hoş rekabetler keyifli maç sohbetleri ve çoğu zaman da müzik…

Kütüphane

En son ne zaman bir kitabın kokusu ile sessizliğin huzurunda dünyaları keşfetmişizdir? Boş geçen sakin bir günü öykülerle süsledik en son ne zaman, nerede? Uzak dünyalar ve güzel sözlerin ışığında durup düşünmeye ihtiyacımız var.

Kütüphane kuralım dedik!

Belki önayak olur ilham veririz tüm meslektaşlarımıza, hatta tüm insanlara...

Günün her saatinde Klasik filmler

Hiçbir yerde tekrar rastlamanızın mümkün olmadığı Film gösterimleri, Her gün bir tema; Yeşilçam, Western, Romantik komedi, Bilim kurgu, macera. Bazen çocuk seansları, bazen ailece keyifle izleyeceğiniz muhteşem filmler ve muhteşem bir atmosfer.
Popcorn tabi ki ikramımız...

Alışveriş Caddesi

Konut alanlarının yanısıra her biri 50 m2’den 1000 m2’ye kadar değişen ölçülerde dükkan ve mağazalar ile hem Emproia sakinlerinin hem de çevrenin yararlanabileceği Alışveriş Caddesi projemize hayat katıyor. Bu fantastik dünyanın nimetleri ulaşabileceğiniz diğer her şey size bir nefes mesafesi kadar yakınınızda.

Dilediğiniz zaman gönlünüzce gezme ve alışveriş yapma zevki sizleri bekliyor.

Yüzme Havuzu

Yüzmek, kendinizi sulara bırakmak, spor ya da eğlence için sevdiklerinizle birlikte havuz keyfini ve eğlenceyi doyasıya yaşayın…

Sauna . Türk hamamı

Sauna – Buhar Banyosu – Masaj Odası yani herşeyi ile sağlık ve dinlenme merkezinden sözediyoruz.

Jakuzi . Buhar odası

Üstelik olması gereken tüm teknik donanım ve tüm hijyen koşulları ile.

Masaj . Detox Bar

Gerçek Bir Tutku...

Bir spor merkezinin donanımı orada çalan müzik, tavan yüksekliği, aletlerin standardı, hocaların deneyimi... herşey en az spor yapmak kadar etkilidir başarılı bir egzersiz seansında. İşte bu yüzden en iyileri bir araya getirmek gerekiyor. Kim bilir belki spor geçici bir heves değil gerçek bir tutku haline gelir yaşantınızda…

Daima güvenli bir yaşam...

Daima güvenli bir yaşam sürmenizi sağlayacak özellikte bir donanım ve nitelikli bir ekiple güvenliği sağlamak için hazırız. Sedece hırsızlık ya da site dışından birinin siteye izinsiz girişinden bahsetmiyoruz, tüm doğal afetlerden olası yangın, su basması gibi kazalara karşı tedbirimizi alıyoruz. Park yeri bulmanın dünyada en büyük sorun olduğu şehirlerden birindeyiz. Merak etmeyin otopark sorununu çözdük.
 • Housekeeping
 • Açık yüzme havuzu
 • Sauna
 • Buhar odası
 • Türk hamamı
 • Masaj odası
 • Fitness salonu
 • Squash
 • Bilardo
 • Oyun salonu
 • Cep sineması
Tüm bunlar için bir de asistana ihtiyaç var... Bir tuş mesafesinde Her türlü randevuyu set etmek sipariş vermek ya da kuru temizleme servisi almak kafede yer ayırtmak veya spor antrenörüyle görüşmek, biraz daha abartalım Tiyatro veya konser bileti almak ya da tesisatçı çağırmak...

Çevreyi unutmadık...

Dünya’nın her büyük metropolünde olduğu gibi İstanbul da ne yazık ki betonlaşmanın en yüksek olduğu şehirlerden. Bu yüzden açıkçası biz size gül bahçeleri vaadetmiyoruz. Büyük bahçeler, oyun parkları yada geniş ve büyük ağaçlarımız yok. Sadece mevcut imar koşullarında olabileceğin en iyisini tasarlamaya çalışıyoruz. yürüyüş yolları, dinlenme bankları, çocuk parkı ve dinlenme kamelyaları olabildiğince keyifle peyzaj haline getirilmiş çok şık bir bahçe. Yani elimizden gelenin en iyisi.